Únor 2012

tak teda co ...

11. února 2012 v 3:34 | Dorea |  vše možné
Já vím, vím. V posledních měsících to tu tak nějak... chcíplo. Můžu za to zcela a jen já. Možná jste někteří zaregistrovali, že jsem začala HP fandom podvádět s Glee (jsou tu nějací čtenáři nebo dokonce autoři?). Popravdě jsem zjistila, že povídky se mi v něm píšou asi o něco lehčeji a i když to zní divně, dokážu se v něm víc vyřádit. Tím ale nechci říct, že jsem s HP skončila!
Každopádně, co je nového? Rýsuje se další kapitola Merlinovy zhouby a poměrně nadějně to vypadá i se Zpět do Bradavic, kde jsem se mimochodem nechutně sekla a nevěděla, jak z toho ven. Tuším, že jsem už zmiňovala, že Zhouba se blíží do finiše. Tak to je opravdu pravda, osobně to vidím na dvě, tři kapitoly plus epilog. Což nastiňuje otázku, co dál? Taky jsem zjistila, že sice shippuju Drarry, ovšem nenapsala jsem na ně jediné "pořádné" pwp. Takže to si píšu do poznámek a snad se na něho nebude čekat dlouho.
A to mě přivádí k dalším otázkám a prosbám na vás. V Glee fandomu existuje na livejournalu blog, který se honosí jménem glee kink meme. Jop odhaduje správně. nachází se tam takřka výlučně pwp různých typů, různých párů, všemožných kinks (jak se to řekne česky?) . Funguje to tak, že v anonymitě podáte žádost o napsání povídky a když se někomu zalíbí, tak vám ji napíše, většinou taky anonymně. Nevíte, jestli existuje něco podobného pro fandom HP? Hledala jsem ale nenašla. A ještě jedna prosba. Neznáte nějaké pěkné mpregy - nejlépe drarry a ještě lépe v čj. Ale poradím si i s aj nebo nj a stejně tak i s jiným pairingem. Ale Drarry je Drarry, co si budeme nalhávat.
Ještě mám jedno oznámení nebo jak to nazvat. Nejen já jsem nevěrná, ale moje milovaná Charis podvádí HP fandom s tím Sherlockovským. Proto se chci zeptat, jestli znáte tenhle seriál od BBC a jestli byste si třeba nechtěli přečíst nějakou povídku? A pokud seriál neznáte, tak se rozhodně podívejte, stojí to za to!
A jelikož jsem na dalších milion věcí nečekaně zapomněla, asi sem budu ještě něco dopisovat, jen co si vzpomenu.