Březen 2011

Kapitola 6. Vina

26. března 2011 v 0:13 | Dorea |  Zpět do Bradavic


Předem upozorňuju, že mým záměrem nebylo z Harryho udělat nějaké emo nebo něco podobného. Prostě jen trpí následky a depresemi z války. Snad se mi to podařilo vystihnout dostatečně realisticky.
Škola je v plném proudu. Hermiona si dělá starosti o Harryho. Harry má deprese. Draco pořádně nespí. Co z toho vyplyne?
Příjemné čtení!


Kapitola 11.

19. března 2011 v 0:30 | Dorea |  Merlinova zhouba
Vy ani nevítem jak jsem strááášně úžasná. Ve středu večer se mi opět rpztavila koncovka do nabíječky, takže teď nemám svůj notebook a píšu na sestřiném (který má navíc číselnou klávesnici, proč dávají na notebooky číselnou klávesnici vážně netuším), proto je těch překlepů ještě více než obvykle :D ovšem měla jsem natolik rozumu, abych si zkopírovala rozepsané povídky na flešku, takže bych neměla o žádné kapitoly přijít, a tudíž byste o ně neměli přijít ani vy!
Děkuji za všechny krásné komentáře z minulé kapitoly, doufám, že jich bude opět tolik :D
Kapitola patří všem komentujícím.
Užijte si ji.
Hádka. Hádka. Hádka.
Ani dnešní kapitola se nebude moc lišit.
Příjemné čtení!


Kapitola 5. Projekt do lektvarů

12. března 2011 v 0:05 | Dorea |  Zpět do Bradavic
Děkuji za všechny vaše krásné komentáře!
Kapitola pro všechny komentující a speciálně pro neodbytnou Lunu!
Hermiona a Draco pracují na svém projektu do Lektvarů, ale nejde to přesně podle plánu. Ke konci Hermiona, najde něco, co si určitě nemyslela, že by Draco schovával.
Příjemné čtení!

Kapitola.10

5. března 2011 v 0:25 | Dorea |  Merlinova zhouba
Kapitolu bych chtěla věnovat komentátorkám z minula, tj, Anulinka72, Střelenka Lenka a Nel-ly. Jenom ony měly tu odvahu vyjít z anonymity a reagovat na kapitolu. Za což jim moc a moc děkuji.
Právě se v povídce budeme pomalu prokousávat k částem, které mám vymyšlené od samého počátku povídky, kdy povídka byla pouhý nápad, jsem proto zvědavá, jak se vám budou následující kapitoly líbit.

Dnešní kapitolou potěším asi jak koho. Prosím všechny, kterým nebylo 18 let, aby jí nečetli. Tentokráte pro jistotu raději celou. Je mi to líto. Ale vážně nestojím o to, aby nám blog.cz chtěl náš blog zrušit, popřípadě, abychom měli s nimi jiné problémy.

Příjemné čtení!
A ještě něco úplně mimo mísu, promerlina! řekněte mi jak se dělají odstavce, v minulosti jsem si vystačila s enterem, merlinžel, blogové vylepšení na to nereaguje :(