Prosinec 2010

Kapitola 5. Nečekané očekávání

26. prosince 2010 v 21:24 | Dorea |  Nečekané očekávání
Tak a je to tu poslední kapitola!!!
Děkuji všem za krásné komentáře a ještě jednou vám všem s Charis přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok!!!
Pokud budete dostatečně hodní :-P tak se tu koncem týdne objeví i epilog! Prosím o komentáře a nezapomeňte ani na úžasný Vánoční dárek, za který vděčíme Charis!
Pokud máte k povídce jakékoli připomínky, ráda si je vyslechnu!


Vánoční dárek

23. prosince 2010 v 23:41 | Charis |  jednorázovky by Charis
Jak jste si jistě všimli, posledních pár... ehm... měsíců se tady objevují převážně (zcela výhradně) povídky z Doreiny dílny. I když jsem se já, Charis, za tu dlouhou dobu snažila něco rozepsat (jednu kouzelnickou pohádku mám rozepsanou od března a rozhodně na to nejsem pyšná), tak to prostě a jednoduše nebylo nikdy dokončeno.

Ale teď konečně, po jaro-léto-podzimním spánku, jsem napsala tuhle vánoční (slashovou!) povídku, kterou, jak doufám, pořádně zkritizujete, abyste mě tím dohnali k větší aktivitě.

Touto povídkou tedy děkuji Doree, protože bez ní by se toto naše dítko stalo jen dalším zapomenutým a zanedbaným blogem.

A nakonec Vám touto povídkou chci spolu s Doreou popřát VESELÉ VÁNOCE, krásné svátky a šťastný nový rok, ve kterém Vás i nadále budeme otravovat našimi zvrhlými představami o světě fanfiction.

Kapitola 4. Svatba

19. prosince 2010 v 17:31 | Dorea |  Nečekané očekávání

 Přeji příjemné strávení posledního adventního večera a zároveň příjemné čtení kapitoly!
Tato kapitola je nevhodné pro čtenáře mladší 18-ti let!!!

Zároveň vás všechny prosím, pokud naleznete jakoukoli gramatickou či stylistickou chybu, upozorněte mě na ni! Budu jenom ráda. Kapitoly po sobě několikrát čtu a následně je prochází ještě Charis, ovšem ani jedna z nás není neomylná. Takže mějte se mnou trpělivost!
 Děkuji!

Příjemné čtení!

Kapitola 3. Silvestr

12. prosince 2010 v 19:02 | Dorea |  Nečekané očekávání

Opět přicházím s novou kapitolu a s přáním krásného již třetího adventního večera!
Děkuji mnohokrát za komentáře k minulé kapitole a doufám, že i třetí část se bude líbit minimálně jako druhá, nadchází totiž očekávaný rozhovor a příchod budoucího zetě.

Kapitola 2. Rodičovský rozhovor

5. prosince 2010 v 17:02 | Dorea |  Nečekané očekávání

Co přijít muselo, přišlo. Rodičovský rozhovor je tu! Užijte si kapitolu při dnešní druhé ledové adventní neděli a dnešní Mikulášské nadílce. Doufám, že dostanete i nějaký kokina a nejenom uhlí :)
Příjemné čtení!