Květen 2010

Kapitola 1. Pryč!

31. května 2010 v 17:40 | Dorea |  Cizinec v sousedství

První kapitola nové povídky.
Povídka už je hotová a tak záleží pouze na vás, kdy přibude nová kapitola. Jak už bylo psáno v článku Oslav, aby se tu vůbec objevila nová kapitola, necháte mi tu (prozatím) pět komentářů od pěti různých lidí!
Snad to takhle bude fungovat:)
Tak a teď už jen pěkné čtení!


Cizinec v sousedství

30. května 2010 v 18:49 | Dorea |  kapitolovky by Dorea
cizinec v sousedství

Hermiona se právě ukončila několikaletý vztah s Ronem. Stěhuje se ke svým rodičům, protože s nimi chce strávit více času. Ihned co se nastěhuje jí čeká jedno malinké překvapení. Kdo je záhadný cizinec, který bydlí v sousedství a kterého její rodiče zbožňují? Mohl by to být ....
A VERY POTTER MUSICAL konečně s českými titulky!

29. května 2010 v 21:46 | Charis a Dorea |  riddikulus
Už je to nějaký pátek, co jsme zde poprvé zveřejnili článek o neoficiálním muzikálu, ispirovaného snad všemi sedmi díly HP a jež jsme tak vychvalovali. Nyní na něj musíme zvonu upozornit, a to především pro ty, které zaujal, ale protože je celý jen v angličtině, nemohli všemu porozumět . Dorea totiž našla tento muzikál s ČESKÝMI TITULKY a to opravdu stojí za to.

Skvělé herecké i pěvecké výkony, geniálně zpracovaný příběh a vtipné, někdy až vražedné, hlášky si nesmí žádný potterofil nechat ujít

Odkaz neleznete níže

Legenda o astronomické věži

28. května 2010 v 19:21 | Charis |  jednorázovky by Charis
Moje první nepohádková jednorázovka, která se při troše představivosti dá zařadit do šuplíku fanfiction. Není to úplně klasická povídka, no však uvidíte sami, když si jí přečtete. Prosím buďte shovívavý, přece jen je to můj první počin, a omluvte případnou děravost a upravení faktů. Když zanecháte komentář, ať už s jakýmikoli připomínkami, budu moc ráda a tím spíš tady přibude i připravovaná pohádka... Takže směle do čtení ;)Lass mich raus

27. května 2010 v 22:26 | Dorea |  jednorázovky by Dorea
Pro začátek našich "oslav" má pro vás Dorea nachystanou jednu, dalo by se říct, tématickou povídku. Je napsaná na písničku německé skupiny Oomph! Vřele doporučuju! A protože je zpívaná německy překlad a text najdete tu.
Komentáře potěší, motivují a pokud jich tu bude dost nová kapitola k slibované kapitolovce tu bude o to dřív:)
Příjemné čtení :)

Oomph! - Lass mich raus

27. května 2010 v 22:20 | Dorea |  písničky

Překlad německé písničky Lass mich raus od Oomph! Díky Charis za kontrolu a připomínky. Jako

OSLAVY U KOTLÍKU

27. května 2010 v 18:28 | Pitomá děcka |  vše možné

Smrtijedi a znamení zla


Je to tu !!!

27.5. 2010 18:28

rok vás otravujeme svojí existencí!!!

Za uplynulý rok navštívilo tenhle blog přes 8000 lidí. Všem moc děkujeme!

Tenhle blog vznikl jednoho krásného dne z náhlého rozmaru dvou Pitomých děcek, která potřebovala nějak ventilovat svojí odlišnost. Snad se nám to dařilo, daří a dařit bude:)

Blog prošel a bude neustále procházet nějakými změnami to nám věřte:) nebo se alespoň o ty změny vynasnažíme:)  Je tu nový vzhled blogu. Nové povídky. Pokračování rozepsaných povídek. Nové kraviny a blbosti... a další věci, co nás napadnou. Pokud byste vy měli nějaký nápad, sem s ním!

V poslední době jsme tohle naše stvoření poněkud zanedbávaly. Mohou za to naše mimoblogové aktivity, které nás neustále zahlcují. Slibujeme, že se to pokusíme vynahradit.
Alespoň v následujících dnech vám můžeme slíbit hned několik povídek!!!
 Jako první se tu ještě dnes objeví Lass mich raus od Dorey.
Další v řadě je pohádka Kocourek od Charis.
A rovněž od Charis se těšte na Legendu o Astronomické věži.
A jako poslední je tu kapitolová povídka od Dorey Cizinec v sousedství, se kterou se setkáte celkem pětkrát.
 A ještě jako naprostý bonus dárek od Dorey k narozeninám Charis povídku Zmlkni, Pottere! .

A nakonec jedna žádost na vás. No žádost spíš podmínka, kterou si vydupeme. Někteří možná už tuší. Denně nám sem chodí cca 20 lidí, komentáře tomu ale zásadně neodpovídají. Což nás obě velmi mrzí. Proto si ustanovujeme podmínku. Pokud chcete novou kapitolu, zanechejte komentář! Kolik to si určí každá z nás. Dlouho jsme tuhle podmínku oddalovaly, ale zřejmě je nezbytná.
Nikoho se tím nechceme dotknout. Víme, kdo komentuje a za to jim moc děkujeme a vážíme si jejich reakcí.

Doufáme, že jsme vác touhle podmínkou neodradili a budete se tu vyskytovat i nadále.

Přejeme vám všem hodně zábavy při čtení povídek a vůbec při pobytu na našem blogu!

Nový design

22. května 2010 v 23:59 | Pitomá děcka |  vše možné
Ahoj,

Ano, jste tu správně. Nelekejte se! Tohle je pořád blog Pitomých děcek!!! K narozeninám jsme se rozhodly pořídit našemu bejbítku nový kabátek :)

Dorea využila nepřítomnosti rodiny, prošmejdila byt. Našla pár starých krámů, kterých má mraky a za který jí všichni nadávají. Nabila baterky do foťáku. Naaranžovala zátiší a snažila se o další umělecký pokus :) jak se jí povedl zhodnoťte vy!

design

Rok se s rokem schází

5. května 2010 v 22:22 | Charis a Dorea |  vše možné
Zmijozelský odznak
Ahoj,
 jak už název článku vypovídá budeme vás svou existencí a existencí tohoto našeho rozverného dítka otravovat už celý rok!!! Je nám líto, že v poslední době to tu poněkud vázne a proto vám všem moc děkujeme, že jste na nás nezanevřeli a chodíte sem a píšete komentáře. Následující měsíc bude ve znamení oslav, tudíž se můžete těšit na pravidelný nášup povídek. Dorea se zmohla na jednu kráťounkou inspirovanou písničkou skupiny, ze která obě dvě nemůžeme poslední dobou spát:) a potom má pro vás nachystanou jednu kratší kapitolovku. samozřejmě, že ani Charis nebude pozadu a hodí do ringu jednu ze svých pohádek.

Abyste nám tu neumřeli nudou, nabízí vám Dorea ochutnávku právě z oné kapitolové povídky. Do komentářů můžete napsat, jaký bude podle vás pairing:-P


"Tak co se stalo? Když jsi odcházela, vypadalas úplně jinak. A neříkej, že se nestalo nic, na to ti neskočím." A opět to byl ten úžasný tatínek, který učil malou Hermionu jezdit na kole, ten taťka, který jí foukal bolístky, když z kola spadla. Ten báječný otec, jenž jí ve všem podporoval. "Dáš si čaj?" ani nepočkal na odpověď a postavil konvici na plotnu.
Věnovala mu unavený úsměv. "Co se stalo? Já ani nevím.
Víš, myslela jsem si, že no, že Darren je, že prostě není takový, jaký je. " Slova z ní lezla jako z chlupaté deky. Nemluvilo se jí zrovna nejlépe, přeci jen poprvé se někomu svěřila, že má nový vztah. "Rozumíš mi ne? Vždyť mi ho prakticky dohodila mamka! Navíc… " odmčela se.
Neil přešel k pískající konvici a zalil dva hrnky zeleného čaje. Jeden postavil před Hermionu, která se dál neměla k mluvení.
"Navíc? Pokračuj." Vyzval svou dceru.
"Je to hloupé, ale strašně moc mi připomíná jednoho bývalého spolužáka." Zadívala se na otce.