Září 2009

20 způsobů jak naštvat Dollores růžovou Ropuchu Umbridgeovou

28. září 2009 v 21:17 | Dorea a Charis |  jak naštvat...
  1. vymalujte její kabinet na temně zelenou barvu, přidejte nějaká ta vycpaná zvířata a akvárium plné ropuch
  2. vždy, když okolo vás projde, začněte kvákat
  3. odevzdejte jí váš domácí úkol na pergamenu, na kterém je z druhé strany zapsaný nějaký ministerský výnos
  4. zeptejte se jí, jestli je zakletá princezna
  5. vždy, když vám bude chtít uložit školní trest, tak jí řekněte, že se znáte s dvojčaty Weasleyovými

Kapitola 5. Smrt Severuse Snapea

24. září 2009 v 22:06 | Dorea |  Kapitoly ze života Severuse Snapea
Plním svůj slib ze včerejška. Poslední kapitola, ke které jsme museli nevyhnutelně dojít. Musím přiznat, že se mi nepsala příliš lehce. No spíš jsem se musela k jejímu sepsání dokopat, pak mě ale políbil múzák a šlo to skoro samo. Užijte si ji a doufám, že se tu brzo ukáže další povídka. Ale s tím bych vás poprosila o pomoc. Pokud jste mi tu ještě nenechali svůj názor na Bellatrix, učiňte tak tu. Záleží i na vás, kdy se tu nová kapitola objeví. Moc děkuji. A ještě jedna drobnost. Poslední kapitolu věnuji všem, kteří mi to zanechali alespoň slůvko, jmenovitě to jsou: wikolka, Smrtijedka Bellatrix, slečna Bertramová, Luna Lovegood, snapeova, evi, Lucy-y, Gringer, Nel-ly, ginnouš, Kikina, Střelenka Lenka a samozřejmě taky Charis, která vždy donutí mého múzáka najít si chvilku i na mou maličkost. Všem moc díky.
P.S. S některými údaji mi velmi pomohly tyto články Život Severuse Snapea zachycený na časové přímce a taky tento Co řekla Rowlingová o Snapeovi? oba se nachází na stránkách Bedrníky.

Váš názor...

23. září 2009 v 20:45 | Dorea |  vše možné
Zdravím, troufám si vás požádat, zda-li byste mi tu nenechali váš názor na Bellatrix Lestrangevou. Nebo cokoli co si o ní myslíte. Její vztah k Voldemortovi, k rodině, její sestře apod. Za všechny vaše příspěvky předem moc děkuji. Doufám, že mi to pomůže v další tvorbě. Ještě jednou díky
Dorea

P.S. Poslední kapitola k Severusovi je takřka hotova, takže pokud tu budou nějaké názory, zítra jí máte.

Tomášek má narozeniny, my máme přání jediný...

22. září 2009 v 22:40 | Charis a Dorea |  vše možné
Přesně před dvaadvaceti lety spatřil světlo světa náš oblíbený Tom Felton. K jeho dnešním narozeninám mu přejeme, mnoho zdraví, štěstí, lásky a spoustu dalších úžasných hereckých rolí a spoustu dalších úžasných písní. Gratulujeme

Kapitola 4. Návrat Temného Pána

18. září 2009 v 11:23 | Dorea |  Kapitoly ze života Severuse Snapea
Podařilo se mi sesmolit další kapitolu. Pokud v ní najdete jakékoli chyby, určitě mi dejte vědět. Je to velmi pravděpodobné, i když jsem to projížděla v Kontrole pravopisu, nic není neomylné. A já teprve ne. Přeji příjemnou četbu.

Kapitola 3. Životní omyl Severuse Snapea

11. září 2009 v 21:41 | Dorea |  Kapitoly ze života Severuse Snapea
Všem se vám moc omlouvám, že jste museli na novou kapitolu čekat tak dlouho, merlinžel teď nejsem skoro vůbec doma a přidávat něco na blog na privátu je utrpení. Abych pravdu řekla, nejsem s touto kapitolou příliš spokojená. Je velice pravděpodobné, že se bude ještě v čase vyvíjet, ale prozatím vám jí předkládám a doufám, že i po dlouhé odmlce mě poctíte komentářem. Předem díky!